Aktualitātes

22
Apr

Uzmanību! Remontdarbi Celtnieku ielā, Lieģos

Informējam, ka sakarā ar remontdarbiem, šobrīd ir slēgts Celtnieku ielas posms Lieģos. Lai nokļūtu pie mums braucot pa A9 šoseju, nogriezieties pie pagrieziena “Bunka 14”, pēc 200 metriem griezieties nākamajā ceļā pa labi un turpiniet ceļu uz priekšu līdz LPKS “Durbes grauds”.

16
Apr

Valdes un revīzijas komisijas vēlēšanu rezultāti

Kopsapulces Nr. 25 valdes un revīzijas komisijas vēlēšanu rezultāti – turpmākos 5 gadus mūsu uzņēmuma vadība-

Valdes priekšsēdētājs
Sandris Bēča

Valdes sastāvs:

Edgars Cīrulis
Arvis Engelmanis
Valdes priekšsēdētāja vietnieks
Jurijs Flaksis
Andris Bergs

Revīzijas komisija:

Inta Kalnīte
Jānis Ķesteris
Revīzijas komisijas priekšsēdētājs
Irina Zvirbule

Paldies biedriem par balsošanas aktivitāti un izrādīto uzticību!

12
Apr

Biedru attālinātā kopsapulce 14.04.2021

Kā iepriekš informējām, tad 2021. gada 14. aprīlī plkst. 10:00 tiešsaistes platformā “Zoom” notiks LPKS Durbes grauds biedru kopsapulce. Sīkāka informācija e-pastā.

           

9
Apr

Bioloģiskais mēslojums Humilat

Humilat®grow ir bioloģiski aktīvs kompleksās iedarbības humusvielu koncentrāts, izgatavots no humificētas kūdras ar gāzes maisījumu oksidāciju un kavitācijas gravitācijas apstrādi. Humilat®growsatur sabalansētu humīnskābju un fulvoskābju, aminoskābju, vitamīnu, mikro un makroelementu kompleksu.

Humilat®grow ir daudzveidīgi pielietojams:

  • Sēklu kodināšana (kopā ar kodinātājiem), deva ir 1,5–2 l/t.

Iedarbība: palielinās dīgtspējas spars; veidojas spēcīga sakņu sistēma; tiek stimulētas dīgstu augšana un attīstība; ievērojami samazinās sēklu invāzija ar sēnīšu slimībām, vienādi, spēcīgi dzinumi; produktīvo stiebru skaita palielināšanās, kas ļauj samazināt iesējas normu par 10-15%.

  • Ārpussakņu mēslošana (smidzināšana caur lapām 2-3 reizes),  deva ir 0,7-1l/ha 

Iedarbība: atjauno un stiprina vājos dzinumus, uzlabo augu imūnsistēmu, fotosintēzi un vielmaiņas procesus, palielina šūnu enerģiju, veicina mikroelementu absorbciju, palielina izturību pret sausumu, ražas daudzumu un kvalitāti.

  • Augsnes uzlabošana, (ar vai bez) minerālo-organisko mēslojumu, salmu sadalīšana), deva ir 2-5l/ha 

Iedarbība: pastiprina augsnes mikrofloras darbību, paaugstina minerālmēslos un augsnes esošo barības vielu asimilācijas koeficientu ar augiem par 15-20%, kā arī, pateicoties savām helatējošām un kompleksus veidojošajām īpašībām, mazina barības elementu izskalošanos, un dod iespēju samazināt minerālmēslu lietošanas normu par 20-30%.

Saderība ar lielāko vairumu augu aizsardzības līdzekļiem, augu barības elementiem:

Iedarbība:  novērš pamata kultūras stresu, kas radījies herbicīdu toksiskās iedarbības rezultātā, pateicoties savām lieliskām pielipinātāja īpašībām, stiprina fungicīdu iedarbību, stiprinot augu imunitāti, nomāc patogēno mikroorganismu attīstību (auga bojājumu vietās), kā arī uzlabo ar sūcējkukaiņu bojāto audu reģenerējošās īpašības.

Pieejamie iepakojumi: 10L, 25L, IBC kubs 1000L.

Ražots Latvijā.

31
Mar

Priecīgas Lieldienas!