Bioloģiskais mēslojums Humilat

Humilat®grow ir bioloģiski aktīvs kompleksās iedarbības humusvielu koncentrāts, izgatavots no humificētas kūdras ar gāzes maisījumu oksidāciju un kavitācijas gravitācijas apstrādi. Humilat®growsatur sabalansētu humīnskābju un fulvoskābju, aminoskābju, vitamīnu, mikro un makroelementu kompleksu.

Humilat®grow ir daudzveidīgi pielietojams:

  • Sēklu kodināšana (kopā ar kodinātājiem), deva ir 1,5–2 l/t.

Iedarbība: palielinās dīgtspējas spars; veidojas spēcīga sakņu sistēma; tiek stimulētas dīgstu augšana un attīstība; ievērojami samazinās sēklu invāzija ar sēnīšu slimībām, vienādi, spēcīgi dzinumi; produktīvo stiebru skaita palielināšanās, kas ļauj samazināt iesējas normu par 10-15%.

  • Ārpussakņu mēslošana (smidzināšana caur lapām 2-3 reizes),  deva ir 0,7-1l/ha 

Iedarbība: atjauno un stiprina vājos dzinumus, uzlabo augu imūnsistēmu, fotosintēzi un vielmaiņas procesus, palielina šūnu enerģiju, veicina mikroelementu absorbciju, palielina izturību pret sausumu, ražas daudzumu un kvalitāti.

  • Augsnes uzlabošana, (ar vai bez) minerālo-organisko mēslojumu, salmu sadalīšana), deva ir 2-5l/ha 

Iedarbība: pastiprina augsnes mikrofloras darbību, paaugstina minerālmēslos un augsnes esošo barības vielu asimilācijas koeficientu ar augiem par 15-20%, kā arī, pateicoties savām helatējošām un kompleksus veidojošajām īpašībām, mazina barības elementu izskalošanos, un dod iespēju samazināt minerālmēslu lietošanas normu par 20-30%.

Saderība ar lielāko vairumu augu aizsardzības līdzekļiem, augu barības elementiem:

Iedarbība:  novērš pamata kultūras stresu, kas radījies herbicīdu toksiskās iedarbības rezultātā, pateicoties savām lieliskām pielipinātāja īpašībām, stiprina fungicīdu iedarbību, stiprinot augu imunitāti, nomāc patogēno mikroorganismu attīstību (auga bojājumu vietās), kā arī uzlabo ar sūcējkukaiņu bojāto audu reģenerējošās īpašības.

Pieejamie iepakojumi: 10L, 25L, IBC kubs 1000L.

Ražots Latvijā.